ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПРОЦЕСУ ПРЕСУВАННЯ
Ключові слова:
Ефективність, Процес, Пресування, Накопичувач, Прес-підбирач, Розрахунок, Випробування, Корми.Анотація
У статті описано напрям підвищення ефективності процесу пресування і прибирання грубих кормів. Дано опис і результати випробувань накопичувача до прес-підбирача, наведено розрахунок ефективності застосування накопичувача.Мета дослідження - підвищити ефективність процесу збирання грубих кормів створенням накопичувача до прес-підбирач тюкового.
Зниження витрат на процес пресування і прибирання з полів грубих кормів і соломи можливо за рахунок застосування накопичувача тюків, де за один прохід агрегата забезпечується групування, упорядкування, укладання тюків на поле, забезпечуючи при цьому збереження в кілька разів переїздів збирального комплексу для підбирання тюків, отже знижується витрата палива і не переущільнюється ґрунт.
Посилання
Шпаар, Д. Производство грубых кормов. // Д. Шпаар, Г. Херманн // Учебно-практическое руководство по производству грубых кормов // Д. Шпаар, Г. Херманн. Торжок. ООО «Вариант»; 2002 – с.47-55
Короткевич, А.В. Технологии и машины для заготовки кормов из трав и силосных культур. // А.В. Короткевич // Учебное пособие // - Мн. Уражай, 1991 – с. 47-55
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Новітні технології в АПК: дослідження та управління
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:a. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
b. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
c. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).