Аналіз і синтез комбінованих машинно-тракторних агрегатів за функціональною значущістю елементів
Анотація
Мета дослідження. Дослідження кінематичних властивостей комбінованих машинно-тракторних агрегатів Із розробкою рекомендацій щодо їхнього проектування та експлуатації.
Методи дослідження. Методологічною основою роботи є аналіз і синтез комбінованого машинно-тракторного агрегата з розробленням методики визначення найбільш функціонально значущого елемента його конструкції. Для формування наукової проблеми, визначення мети і постановки завдань дослідження використовувався аналітичний метод і порівняльний аналіз із результатами експериментальних досліджень.
Результати дослідження. Сформульовані основні положення аналізу і синтезу комбінованих машинно-тракторних агрегатів мінімальної складності. Розвинута теорія визначення найбільш функційно значимого елемента конструкції комбінованого машинно-тракторного агрегата — є рами трактора. Рішення цієї проблеми виконано у єдності функціонально взаємопов’язаних модулів машинно-тракторних агрегатів: енергетичного (трактор) і технологічного (обладнання, яке агрегатується). Результати дослідження дають змогу на етапі проектування комбінованих машинно-тракторних агрегатів спроектувати конструкцію мінімальної складності.
Висновок. Сформована методологія аналізу і синтезу комбінованого машинно-тракторного агрегата мінімальної складності, розроблена та реалізована методика визначення найбільш функціонально значущого елемента його конструкції. Питання оцінювання навантаження найбільш значущого елемента конструкції комбінованого машинно-тракторного агрегата під час виконання ним технологічного процесу залишається відкритим.
Ключові слова: комбінований машинно-тракторний агрегат, аналіз, синтез, мінімальна складність, значущий елемент, навантаження.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:a. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
b. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
c. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).