ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СУЧАСНИХ ТВАРИННИЦЬКИХ ФЕРМ
Анотація
Мета досліджень – сформувати пріоритетний перелік вітчизняних і зарубіжних машин та обладнання для механізації молочних, відгодівельних ферм великої рогатої худоби та вівцеферм.
Методи досліджень.
Для формування пріоритетного переліку вітчизняних і зарубіжних машин та обладнання для механізації молочних, відгодівельних ферм великої рогатої худоби (ВРХ) та вівцеферм проведені аналітичні дослідження. Опрацьовано великий масив інформаційних матеріалів щодо технічних засобів, враховуючи їхню новизну, основні технічні характеристики, включаючи продуктивність, надійність, якість виконання технологічного процесу, безпечність, а також відповідність нормативним вимогам України та Європейського Союзу.
Результати досліджень. Вперше проведені аналітичні дослідження з формування пріоритетного переліку вітчизняних і зарубіжних машин та обладнання для механізації молочних, відгодівельних ферм ВРХ та вівцеферм. Під час проведення досліджень опрацьовано значний масив інформаційних матеріалів щодо технічних засобів з урахуванням їхньої новизни, основних технічних характеристик, продуктивності, надійності, якості виконання технологічного процесу, безпечності, а також відповідності нормативним вимогам України та ЄС.
Висновки. Сформований на основі аналітичних досліджень пріоритетний перелік вітчизняних і зарубіжних машин та обладнання для механізації молочних, відгодівельних ферм ВРХ та вівцеферм знайде використання на практиці під час створення, реконструкції, переоснащення тваринницьких об’єктів на новій технічній та технологічній основі.
Ключові слова: вівчарство, вівцеферми, відгодівельні ферми ВРХ, механізація ферм, молочні ферми, скотарство, тваринницькі ферми, технічні засоби.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:a. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
b. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
c. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).